Savitarna
En

Paieška

*alt_site_homepage_image*
En
Meniu

Įprasmink veiksmais su „Amber Grid“

„Amber Grid“ komanda - įvairiausių sričių specialistai, kuriantys ir transformuojantys šį dinamišką ir didžiulius pokyčius išgyvenantį energetikos sektorių.

„Amber Grid“ kultūra - vienas pamatinis principas, iškeliantis veiksmą virš būsenos, rezultatą virš ketinimų, judesį virš ramybės.

„Amber Grid“ manifestas - paprasta, bet ryškia kalba nutapytas mūsų kultūros portretas. Jį sukūrėme sau ir visiems būsimiems kolegoms, kurie norėtų kurti savo ir pasaulio ateitį mūsų komandoje.

 

Kodėl manifestas? 

ĮSIPAREIGOTI NEPAKANKA – REIKIA ĮGYVENDINTI.

Mes žinome savo įsipareigojimus Lietuvai ir gamtai. Daug darbų reikės nuveikti iki 2030-ųjų. Tokiems siekiams reikės stiprios komandos.

GEROS KOMANDOS NEPAKANKA – JĄ REIKIA STIPRINTI IR PLĖSTI.

Siekdami savo tikslų, turėsime tapti naujųjų dujų kompetencijos centru, formuojančiu ateities energetikos tendencijas, teisėkūrą, rinkodarą ir pan. Tokiems užmojams reikės daug naujų talentų.

 

 

 

Esame tikri, kad tokią komandą ir kultūrą įvertins kiekvienas, čia atėjęs susipažinti su darbo pasiūlymais.

 

Tapk ateities energetiku ir savo meilę aplinkai įprasmink veiksmais!

 

Žmonės, kurie kuria Lietuvos energetikos ateitį

Energetikos sektorius keičiasi, keičiamės ir mes. Žaliasis vandenilis, biometanas, vandenilio ir biometano mišinys – tai naujos energijos rūšys, kurios ateityje tekės dujotiekiais vietoje gamtinių dujų. Per ateinantį dešimtmetį visą „Amber Grid“ valdomą dujų perdavimo infrastruktūrą pritaikysime saugiam atsinaujinančių energijos išteklių transportavimui tiekėjams bei vartotojams. Šiai transformacijai reikalingi specialistai, kurie pasiryš prisidėti prie šio visai Lietuvai svarbaus pokyčio ne tik pertvarkydami gamtinių dujų perdavimo sistemą, bet ir kuriant naujas energetikos taisykles ir standartus.

 

Lietuvos energetinės nepriklausomybės užtikrinimas

Kartu kuriame vieningą, į Europos Sąjungą integruotą gamtinių dujų rinką, taip užtikrindami energetinį Lietuvos saugumą bei konkurencingą ekonomikos aplinką. Mums reikia specialistų, kurie pasidalintų savo sukauptomis žiniomis ir būtų atviri mokymuisi, kuriam „Amber Grid“ skiriame ypatingą dėmesį. Energetikos transformacija neįvyks žaibiškai – pereinamuoju laikotarpiu gamtinės dujos tebebus ypatingai svarbus energijos išteklius. Kartu ieškome būdų kaip užtikrinti sklandų perėjimą nuo seno prie naujo – nuo iškastinio kuro, prie tvarios atsinaujinančios energetikos. Prie šios transformacijos gali prisidėti ir TU!

 

Žmonės, besidalijantys mūsų unikaliomis istorijomis

Rezultatų siekiame užtikrintai, keliame ambicingus tikslus. Glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio partneriais, siekdami geriausio ir Lietuvai palankiausio rezultato. Apie intriguojantį ir transformaciją išgyvenantį energetikos sektorių šviečiame jaunąją kartą: keliaujame į mokyklas, glaudžiai bendradarbiaujame su kolegijomis ir universitetais, kviečiame pas mus atlikti stažuotes ar apsilankyti mūsų objektuose. Tikime, kad betarpiškas bendravimas gali įžiebti aistrą energetikai dar mokyklos ar universiteto suole.

 

Atviri kolegų iniciatyvoms

Esame atviri naujovėms organizacijos viduje. Palaikome įvairiausias darbuotojų iniciatyvas. Organizacijoje turime beveik dvi dešimtis aplinkosauga besidominčių kolegų, kurie apie šios srities svarbą šviečia kolegas, lankosi įvairiuose objektuose ir dalinasi asmenine patirtimi. Inovacijomis besidomintys #kartu mąsto, kaip efektyvinti įvairiausias veiklas, pasitelkiant šių dienų technologijas. Siekdami gerinti klientų patirtį, sukūrėme vidinį projektą, kuris ne tik pagerino išorinių klientų patirtį, bet ir pagerino bendradarbiavimą tarp įvairiausių padalinių, skatino susėsti prie bendro stalo ir sprendimų ieškoti #atsakingai.

 

Ne tik dirbame, bet ir švenčiame gyvenimą

Jau ketverius metus kartu renkame ir apdovanojame kolegas, kurie savo kasdieniame darbe ir gyvenime vadovaujasi mūsų puoselėjamomis vertybėmis #atvirai, #atsakingai ir #kartu. Puoselėjame iš darbuotojų iniciatyvų  gimusias tradicijas: vasarą pasiraitojame rankoves ir kartu irkluojame, žaidžiame tinklinį bei miname pedalus grožėdamiesi Lietuvos gamta. Penktadienio popietes leidžiame #kitaip, siekdami plėsti savo žinias ir kompetencijas.

Savitarna