En

Paieška

*alt_site_homepage_image*
En
Meniu

Slapukų naudojimas

Informuojame, kad užtikrindami patogų naudojimąsi www.ambergrid.lt tinklalapiu, šio tinklalapio funkcionalumą ir efektyvumą, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Prašome pažymėti, ar sutinkate, kad Jūsų naršyklėje būtų naudojami slapukai – savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pakeitę slapukų nuostatas, galite prarasti dalį šios interneto svetainės naudojimosi galimybių.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad Slapukų politika gali būti keičiama, pildoma ir atnaujinama be išankstinio perspėjimo. Siekdami užtikrinti, kad naudojatės atnaujinta informacija apie slapukų naudojimą, prašome reguliariai peržiūrėti šią politiką.

1. Kas yra slapukai (angl. cookies) ir kaip jie veikia?

Slapukai yra pasyvūs failai, saugomi kompiuteryje arba kitoje IT įrangoje. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

2. Kokiu tikslu naudojame slapukus?

AB „Amber Grid“ naudoja slapukų duomenis vykdant įprastą veiklą ir teikiant įvairius sprendimus. Slapukus taip pat naudojame rinkdami statistinius duomenis, kurie, pavyzdžiui, gali būti naudojami tobulinant mūsų interneto svetainę ir siekiant naudojimą pritaikyti svetainės lankytojų poreikiams.

Slapukai negali būti naudojami asmens tapatybei nustatyti, bet AB „Amber Grid“ gali kartu su kita turima su Jumis susijusia informacija naudoti informaciją apie interneto svetaines, aplankytas naudojantis Jūsų kompiuteriu ar kita IT įranga. Surinkti duomenys yra naudojami tik laikantis galiojančių teisės aktų. Pažymime, kad informacija išsaugoma tik tuo atveju, jei Jūs sutikote naudoti slapukus.

3. Kokie slapukai yra naudojami AB „Amber Grid“ tinklalapyje?

Slapukų nustatymai | Amber Grid

4. Kaip pašalinti slapuku iš savo įrenginio?

Jūsų naršyklėje savo naudojamų slapukų AB „Amber Grid“ patys ištrinti negali, tačiau visos naršyklės suteikia galimybę ištrinti slapukus atskirai arba visus iš karto pačiam vartotojui.

Slapukų ištrynimo procedūra priklauso nuo vartotojo naudojamos naršyklės. Jei naudojate daugiau nei vieną naršyklę, nepamirškite ištrinti slapukų jose visose.