Savitarna
En

Paieška

*alt_site_homepage_image*
En
Meniu

Naujienos

Naujoje „Amber Grid“ interneto svetainėje – išsamesnis ir patogesnis dujų perdavimo duomenų pateikimas

Prieš metus atnaujinus „Amber Grid“ logotipą ir vizualinį identitetą, nuosekliai atlikti ir naujos įmonės interneto svetainės sukūrimo darbai. Atnaujinant įmonę reprezentuojančias vizualines priemones, buvo vadovaujamasi „ecobranding“ judėjimo principu, kai naudojamos žemiškos, ramios spalvos, reikalaujančios mažiau resursų jų atkūrimui skaitmeninėje erdvėje. Šis principas buvo pritaikytas ir kuriant naują įmonės interneto svetainę. Šiuo pokyčiu taip pat buvo siekiama padidinti interneto svetainės saugumą bei pagerinti klientų patirtį, ieškant informacijos ir duomenų apie dujų perdavimo sistemos operatoriaus veiklą. 

„Kurdami naują interneto svetainę siekėme atliepti modernios, energijos ir resursų tausojimą bei skaitmeninį turinį vis labiau vertinančios visuomenės poreikius. Tikimės, kad naujoji interneto svetainė tarnaus kaip interaktyvus įrankis efektyviai komunikacijai su klientais ir visuomene, o „Amber Grid“ bus atpažįstamas per modernų, vientisą ir estetišką svetainės dizainą, vartotojui patogią struktūrą ir navigaciją. Siekiame aiškiau ir skaidriau pateikti duomenis apie „Amber Grid“ veiklą“, – sako įmonės komunikacijos vadovė Laura Šebekienė.

Atnaujintoje svetainėje įdiegtas Microsoft Power BI duomenų modulis ir duomenų eksportavimo įrankis leidžia matyti aktualius ir istorinius penkerių metų senumo duomenis apie dujų perdavimo srautus tarptautiniuose dujų sistemos taškuose, Lietuvos dujų suvartojimo duomenis, pateikiamus kasdien, kas mėnesį ir kas metus bei dujų kokybės duomenis tarptautiniuose bei vidiniuose Lietuvos dujų įleidimo ir išleidimo taškuose. Taip pat patogiau pateikiama dujų kainų verslo klientams skaičiuoklė. Planuojama ir toliau tobulinti interneto svetainės atvirų duomenų skiltį bei į ją integruoti daugiau perdavimo sistemos operatoriaus kaupiamų duomenų, kurie galėtų suteikti papildomos vertės klientams ir visuomenei.

Norintiems patogiau sužinoti apie svarbiausius įmonės veiklos rodiklius, vienoje vietoje pateikiamos visos svarbiausios ataskaitos apie įmonę – metiniai pranešimai ir finansiniai rezultatai, darnumo ataskaitos ir darbo užmokesčio ataskaitos. Naujoji „Amber Grid“ interneto svetainė taip pat pritaikyta naršymui mobiliuosiuose įrenginiuose.

Savitarna